top of page

Mimari Maket Otomasyon Kartlarımız

TH136-RGB Maket Otomasyonu kartını görüntülemektesiniz.

Diğer kontrol kartlarımızı görüntülemek için tıklayınız.

Hangi maket otomasyon kartını seçmeniz gerektiği konusunda bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

rgb_maket_otomasyon_sistemi.png
TH136-RGB Mimari Maket Otomasyon Kartı

 Yeni​ nesil mimari maket otomasyon kartı TH-136 ile maket üzerinde istediğiniz kadar sayıda farklı led ışık kontrol edebilirsiniz. Binlerce farklı çıkışın kontrolünü sorunsuz olarak elinizde bulundurursunuz.
 
 Satılan daireleri veri tabanında kayıtlı tutarak maket otomasyon sistemi sayesinde hangi dairelerin satıldığını görebilirsiniz. Ayrıca maket üzerinde satılan daireleri kırmızı, satılacak daireleri yeşil led ile yakabilmeniz mümkündür. Bu renkler isteğinize göre değiştirilebilir.

 Mimari maket ışıklandırma otomasyonunda rgb ledler ile her bir daire birbirinden bağımsız olarak istenilen renkte yakılabilir. Dilerseniz beyaz, dilerseniz buz mavisi, dilerseniz gün ışığı renkte yakabilirsiniz.

 Animasyon modları ile müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz. Birbirinden farklı animasyonlar yaptırabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu maket otomasyon animasyonlarını istediğiniz renklerde yaptırabilirsiniz. 255 farklı renk tonundan istediğiniz renkte animasyonlar yaptırabilirsiniz.

 Tablet üzerinden program başladığı anda maket otomasyon sistemiyle otomatik olarak bağlanır. Kablosuz olarak bluetooth ile otomatik olarak bağlanır. Tüm ışıkları aynı anda açıp kapatabilirsiniz. Her bir daireyi tek tek açıp kapatabilirsiniz. Peyzaj aydınlatmalarını, araç aydınlatmalarını ve harici çevre aydınlatmalarını ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz.

 

 Hareketli araçlar için motor sürücü kontrolü sağlayabilirsiniz. Tekne, motor, araba  vb. mimari maket otomasyon araçlarının hareketini kontrol edebilirsiniz. Motorlar 5V, 12V, 24V veya 220V olabilir. Tüm voltaj değerlerindeki motorların kontrolünü gerçekleştirebilir. Maket otomasyon sistemi motor sürücüsü opsiyonel bir seçenektir. 

 

 Sesli tanıtım sistemi mevcuttur. Mimari maketin yanına yaklaşıldığı zaman  otomasyon sistemi bunu otomatik algılayarak, sesli olarak projeyi anlatır. Satılan dairelerin gösterimini isterseniz kapatabilmeniz mümkündür. Maket otomasyon sistemi sesli tanıtım opsiyonel bir seçenektir. 

 

 Maket ışıklandırma sistemi satılan daireleri otomatik olarak sms gönderebilme seçeneğine sahiptir. Sizin belirleyeceğiniz bir numaraya sms gönderebilir. 
Örneğin; A blok 19 numaralı daire satıldı olarak işaretlendiği zaman satış temcilcisi müdürünün telefonuna bildirim gidebilir. Maket otomasyon sistemi sms bildirimi opsiyonel bir seçenektir. 

 Sistem size kutulu ve hazır halde gelir. Montajı oldukça kolaydır. Montaj esnasında her türlü soru ve sorunlarınız için teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.


 Sistemlerimiz en zor şartlarda çalışabilmesi için üretilmektedir. Maket altında sorunsuz olarak güvenle çalışır. Mimari maket otomasyon sistemi kartlarımız 1 yıl garantilidir.

Fiyatlar ve tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    

bottom of page